Firmast

OÜ Spraytec on asutatud 1994. aastal. Ettevõtte põhitegevuseks on ehitusviimistlusseadmete, pahtli- ja krohvipritside valmistamine.

Koostöös kauaaegse Rootsi partneriga Hemo Spray & Pump AB oleme tootnud ainulaadset kõrgsurve pahtlipritsi Hemo 10. Lisaks kõrgsurvepritsidele valmistame erineva jõudlusega kruvipumpasid pahtli ja krohvi pumpamiseks ning krohvimiksreid. Toodame ka lisaseadmeid erinevatele pahtli- ja krohvipritsidele ning maalritarbeid.

Valdava osa toodangust müüme Eestis, Rootsis, Soomes ja teistes Euroopa Liidu maades, samuti Norras, Šveitsis ning Islandil.

Eesti turul pakume ka oma seadmete renti, teostame erinevate pahtli-, krohvi- ja värvipritside hooldust ja remonti.

Suurema osa masinadetailidest toodame kohapeal, mis võimaldab koostada seadmeid vastavalt kliendi vajadustele ning tagab kiire ja paindliku tagavaraosadega varustamise. Lisaks standardtoodetele projekteerime ja valmistame seadmeid ka kliendi erisoovide järgi.

Tegeleme pidevalt tootearendusega. Uute seadmete väljatöötamisel teeme koostööd materjalitootjatega, nagu ICP-Alltek ja  Vivacolor. Püüame oma tootearenduses käia kaasas ehitusturul olevate tehnoloogiate uute trendidega.

spraytec_pahtlipritsid

spraytec_sagedusmuundur